• plenderuesfr

Firma GoDan S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 138, oferuje pracę w rozwijającej się branży PARTY! Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

GRAFIK

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 138

Opis stanowiska:

  • Tworzenie kreacji oraz przygotowanie do druku opakowań, katalogów oraz innych materiałów marketingowych firmy
  • Przygotowanie materiałów do druku (DTP)
  • Obróbka zdjęć produktowych oraz aranżacyjnych
  • Kreacja wzorów produktów (talerzyki, kubeczki, serwetki etc)
  • Wsparcie zespołu handlowego oraz działu zakupów w przygotowaniu ofert handlowych
  • Dbanie o spójność wizerunkową tworzonych materiałów

Wymagania:

  • Znajomość pakietu Adobe CS
  • Kreatywność, wyczucie stylu, precyzja i dokładność
  • Mile widziane doświadczenie w robieniu zdjęć, nagrywaniu materiału video,
  • Komunikatywność w relacjach międzyludzkich
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość zasad typografii i łamania tekstu

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej liderem branży PARTY
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Możliwość uczestnictwa w wielu ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w firmie z wieloletnią tradycją
  • Pracę w ambitnym zespole

Wiele możliwości zatrudnienia: pełen etat, ½, B2B.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz portfolio na adres: slawek@godan.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 24.05.2018r., Dz. U. z 2018 r., poz. 1000). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

GoDan - kariera, praca - dlaczego my?

Login to your Account